Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej

Przejdź do treści

Spotkanie Przyjaciół Opatrzności Bożej w Raszynie.

Dnia 29 września w Raszynie koło Warszawy odbyło się spotkanie Przyjaciół Opatrzności Bożej. O godzinie 15.00 w kaplicy sióstr została odprawiona Msza św. w intencjach Członków Duchowego Dzieła. Liturgia Słowa została przygotowana przez dzieci i młodzież z Ruchu Opatrzności Bożej. Podczas homilii kaznodzieja przybliżył istotę Opatrzności Bożej. Po Eucharystii i odmówieniu modlitwy Przyjaciół Opatrzności Bożej udaliśmy się na spotkanie przy herbacie i cieście podczas, którego mogliśmy się wzajemnie poznać i ubogacić doświadczeniem działania  Boga i Jego Opatrzności  w naszym życiu.
Następnie s. Alberta dokonała prezentacji multimedialnej podczas, której zapoznała uczestników z historią Zgromadzenia Sióstr  Opatrzności Bożej oraz istotą Duchowego Dzieła Wspierania Rozwoju Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej. Kolejnym punktem było wręczenie przez s. Jolantę imiennych podziękowań każdemu z Przyjaciół Opatrzności Bożej za ich dar modlitwy i duchowego udziału w życiu naszej Rodziny Zakonnej.
Spotkanie zakończyliśmy postanowieniem regularnych spotkaniach modlitewnych w intencjach Zgromadzenia, które odbywać się będą w każdą sobotę o godz. 17.30 w kościele parafialnym w Raszynie.

Wróć do spisu treści