Doprowadzenie wody - Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej

Przejdź do treści

Doprowadzenie wody

Foto galeria
Essiengbot - Styczeń 2017 r.
   Pozdrawiam bardzo serdecznie Wszystkich  Przyjaciół naszej misji i dziękuję bardzo za wszelką pomoc,  zwłaszcza za  pomoc w doprowadzeniu wody z istniejącego źródła na teren misji. Ze  źródła korzysta wiele osób: dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkola wraz z   nauczycielami mieszkającymi na terenie misji. Korzysta również ośrodek zdrowia i  wszyscy pacjenci a także personel ośrodka zdrowia. Korzysta wiele osób z naszej  wioski oraz siostry i księża.
    Jeszcze na początku grudnia była wąska ścieżka  prowadząca do źródła (jak na załączonych zdjęciach), dzisiaj jest już szeroka  droga, która pozwala na dowiezienie materiałów służących do konstrukcji kręgów   (cement, piasek, żwir). W grudniu było jeszcze wiele drzew, które nie pozwalały  na dobry dostęp do źródła, a dzisiaj jest już w większości uporządkowany teren i  rozpoczęte prace przy produkcji kręgów.
   Jestem bardzo wdzięczna za otrzymaną pomoc finansową i  proszę także o modlitwę, by wszelkie rozpoczęte prace mogły odbywać się bez  większych komplikacji.
   Pozdrawiam jeszcze raz i postaram się informować na  bieżąco o wykonywanych pracach.  Szczęść Boże.    s.  Regina
Wróć do spisu treści